مرام نامه:

ضمن عرض ادب خدمت تمامی اعضا لطفا مطالب زیر را بادقّت مطالعه فرمائید:
1- تمامی مطالب این سایت نظرات شخصی تحلیلگران گروه آوا تحلیل میباشد. هیچ گونه اصرار و یا توصیه ای به خرید و فروش نیست و مطالب صرفا به عنوان نظر شخصی تحلیلگران می باشد و آوا تحلیل در برابر سود وضرر احتمالی کاربران هیچگونه مسؤلیت شرعی و قانونی ندارد .
2- سایت آوا تحلیل هیچ گونه فعالیت‌های مشاوره‌ای نظیر توصیه به خرید، فروش یا نگهداری اوراق بهادار و اظهار نظر راجع به روند قیمت اوراق بهادار ندارد و تمام مطالب صرفا نظر شخصی تحلیلگران میباشد.
3- گروه آوا تحلیل هیچ یک توصیه به خرید، فروش یا نگهداری اوراق بهادار؛ اظهار نظر راجع به روند قیمت یا عرضه وتقاضای اوراق بهادار درآینده و اظهار نظر راجع به ارزش (قیمت) اوراق بهادار را ندارد و صرفا نظر شخصی خود را اعلام می کند. در صورتی که به هر دلیلی طرز بیان نویسندگان سایت به حالتی بود که توصیه به خرید، فروش یا نگهداری اوراق بهادار؛ اظهار نظر راجع به روند قیمت یا عرضه وتقاضای اوراق بهادار درآینده و اظهار نظر راجع به ارزش (قیمت) اوراق بهادار را بود به هیچ عنوان مخاطبان سایت این موضوع را نباید به عنوان سیگنال خرید ویا فروش تلقی کنند و مسئولیت تصمیم گیری جهت خرید و فروش تنها به عهده شما می باشد.
4- سایت آوا تحلیل و اعضای گروه در قبال تصمیم گیری کاربران سایت براساس مطالب موجود در سایت بطور کامل سلب مسئولیت میکند زیرا تمامی مطالب،نظر شخصی تحلیلگران می باشد و امکان اشتباه وجود دارد. تمامی مطالب ارائه شده در این سایت بر اساس خبرهای شنیده شده و نظرات و دیدگاه شخصی اعضاء گروه می باشد که الزامی در صحت کامل آنها نیست. ممکن است ناخواسته مطلبی را اشتباه نوشته باشیم، لذا پیگیری صحت و سقم آن تنها به عهده خود شما است و ما مسئولیتی در راستای صحت اطلاعات نداریم.
5- آوا تحلیل کوچک ترین تعصب،جانب داری وجهت دهی نسبت به هیچ کدام از نمادهای بازار ندارد.
6- توصیه ها و سیگنال‌ها با توجه به شرایط بازار و آنالیز تکنیکال اعلام می گردد و طبق این اصل، فاصله زمانی بین صدور سیگنال ها متغیر و متفاوت می باشد.
7- کمیت و تعدد پیشنهادهای خرید و سایر مطالب سایت کاملا بسته به شرایط بازار متفاوت است. ممکن است گاهی در یک روز چندین پیشنهاد یا تحلیل اعلام کنیم و گاهی ممکن است تا چند روز به علت شرایط نامساعد بازار مطلب و پیشنهاد جدیدی را اعلام نکنیم. پس با صبرتان ما را یاری کنید.
8- هزینه پرداخت شده جهت اشتراک ویژه تنها در قبال ارائه سیگنال طلایی، سبدخرید و سیگنال ویژه دریافت می گرد و سایر خدمات سایت رایگان و به صلاحدید مدیریت قابل تغییر و کاهش یا افزایش می باشد.
9- این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و هرگونه توهین پیگرد قانونی دارد.
10- بکارگیری جملات خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ممنوع می باشد.
11- کپی برداری از مطالب سایت غیر قانونی می باشد و پیگرد قانونی دارد.
12- ما در قبال تبلیغات درج شده در سایت هیچگونه مسئولیتی نداریم و تصمیم گیری تنها با خود شماست.